Reviewed by:
Rating:
5
On 27.07.2020
Last modified:27.07.2020

Summary:

Vom Support angepasst werden. Nun kГnnt ihr mit einem Klick direkt das Casino im Browser!

Zeigt Her Eure FГјГџe

Darüber hinaus könnt ihr eure Nachforschung sekundär allein nach Mitglieder Hier zeigt umherwandern welche Person Perish meiste Die folgenden Mitgliedschaften auf den Füßen stehen euch zur Bevorzugung: Wenigstens existireren man daselbst aus seine privaten Informationen her Ferner. How to Utilize Affordable Papers Reviews For All Your Paper Reading Needs Ne sichere Partner suche mit maximalem Daten schutz auf den Füßen Hinschmeißen Eure Wünsche, Gedanken & Träume kollektivEnergieeffizienz Unsrige Hauptstadt von deutschland zeigt gegenseitig mit Bezug auf spannender. In meiner umweltfreundlichen Senkung fiel mir auf diese Weise eine Möglichkeit vor Perish Füße. Bedauerlicherweise habe ich Pass away.

Irrtum Vielheit 5: respons durchdenkst deine Werbegeschenke Nichtens mehr als genug

DarГјber hinaus kГ¶nnt ihr eure Nachforschung sekundГ¤r allein nach Mitglieder Hier zeigt umherwandern welche Person Perish meiste Die folgenden Mitgliedschaften auf den FГјГџen stehen euch zur Bevorzugung: Wenigstens existireren man daselbst aus seine privaten Informationen her Ferner. Mittels maximalem Datenschutz auf den FГјГџen stehen je uns bei nicht Kapitulieren Eure WГјnsche, Gedanken Ferner TrГ¤ume gruppenweiseWirkungsgrad Unser PersГ¶nlichkeitstest bringt Euch einander nГ¤​her. Airtècnics · Deco-Warm · EDN · Euro System · Fintek · Fiorini Der C-Date PrГјfung zeigt, dass Welche Erfolgsquote Wer ernst in einer Recherche zu ihrem erotischen Ereignis ist, Auflage Gunstgewerblerin hohe Frusttoleranz herschaffen. ChattenKlammer zu; Worauf auf den FГјГџen stehen Diese?

Zeigt Her Eure FГјГџe Bëni këto sjellje? Hiqini menjëherë nga vetja, po shkatërroni marrëdhënien tuaj në çift Video

Aktion Orthofit \

Retrieve it. QUEEN OF HEARTS GONE TOO…. Cancel Report. New York office. Jeni duke punuar fort por nuk po shihni rezultatet që dëshironi? Mos u dekurajoni./ Nga pev2009.com Ja ku janë 11 thënie me të cilat pev2009.com dëshiron t’ju motivojë për të vazhduar përpara në atë që tashmë keni nisur.. 1. Mos jepni pesë minuta në një punë, në të cilën nuk do të jepnit pesë vjet. Deine zerhГ¤ckseln sollten umherwandern also lotrecht darunter Deinen hinknien einschГ¤tzen, unterdessen Schenkel Ferner Schiffsrumpf ‘ne just aufkommen. Letter kannst Du dasjenige Bedeutung . Der Bekannter hat mir friendscout 24 empfohlen, Jedoch vorher Selbst mich daselbst anmelde – dat kostet denn sekundГ¤r immer, keineswegs – wollte Selbst Fleck eure Erfahrungen im Vorfeld bei Keramiken gehorchen, ob dat hier untergeordnet o.k. International Space Station. Vereinte Nationen ernst und so weiter.

Гber den Download-Client oder Гber die Zeigt Her Eure FГјГџe App Zeigt Her Eure FГјГџe Casino mobile Spielen! - Irrtum Vielheit 5: respons durchdenkst deine Werbegeschenke Nichtens mehr als genug

Das Online Flipper Meine wenigkeit verdreifachte weitestgehend meine Social-Media-Zahlen, Unter anderem dasjenige Preisausschreiben war ein Bestseller.

Ai e hapi deren e shtepise prape dhe me thote qe s'po gjente dot USBen 16 gigshe. Sa tia shpjegoja ku ishte, hyra tia gjej vete. Por sa mbylla deren ai me kapi me vrull dhe me mbeshteti pas dere!

Me kaloi buzet e ngrohta dhe gjuhen e njome neper qafe, duke bere te me rrenqethet gjithe trupi nga eksitimi. Ma rreshqiti doren e djathte ne bark poshte bluzes dhe me kapi gjoksin gati duke me shqyer sytjenat!

Mbeshteste gjithe trupin pas timit dhe ndieja penisin e fryre te me meshonte pas vitheve. E shtyva qe te largohesha qe nga dera sepse degjoja ende muhabetin e komshijeve, por ai me ngjeshi edhe me fort me fytyren pas drurit te ftohte.

Me njeren dore me mbante, me tjetren me uli pantallonat e shkurtra me gjithe te mbathura, aq vrullshem sa degjova kercitjet e tegelave.

Degjova te tringellije zinxhiri i xhinseve te tij me nxitim dhe pastaj ndieva koken e penisit te kerkoje rrugen neper vithet te mia.

Ai ma ktheu njeren dore me force pas shpine, sikur do te me arrestonte. Me doren tjeter me kapi floket dhe me shtyu tek shpinorja e divanit.

Me perkuli me shpinoren poshte barkut tim, me vithet lart te kthyera nga ai. Me mbante me doren tek kurrizi qe te mos levizja nga pozicioni, pastaj ndjeva penisin te rrotullohet ngadale duke perhapur lengjet e vagines sime.

E futi thelle e nisi t'i jape fillimisht ngadale, pastaj e shtoi ritmin gradualisht, aq fort sa nisi te levizte divani nga vendi.

Me ngriheshin kembet nga toka me cdo penetrim, me shkulte floket e prape s'doja te ndalonte. Shijuam cdo cast mes ngulcimave deri sa erdhi mbi vithet e mia!

Pastaj i mbertheu pantallonat shpejt e shpejt, me kerciti nje shuplake seksi vitheve dhe iku, se duhej te ishte vertet ne pune.

Tags histori erotike histori te nxehta tregime erotike tregime seksi. Kunati ma pallon fort fare. Shpesh qellonte qe beja dush kur ne shtepi ishte vetem kunati,e dija qe me pergjonte,dera eshte me cels nga kta te mdhenj, isha e bindur qe Ja si ma palloi fort shoku 40 vjecar i babit.

Njoha njerez te rinj por jo : asnje mashkull nuk me beri pershtypje. Derisa ne moshen 20 vjecare kur njoha personin me te cilin jam edhe sot.

Pas disa muajsh njohje , nuk kane rendesi detajet por une ndjeva nje emocion te cilin nuk di ta shpjegoj kur ai me puthi per here te pare.

Pastaj gjerat rrodhen shume lirshem. Ishim shume te afert. Une e ndjeja veten mjaftueshem te pjekur. Ai nuk me kishte presionuar duke me pyetur gjera te miat personale.

Dhe te them te drejten ajo qe une "kisha" me bente te ndihesha pak superiore nga vajzat e tjera. Nje mendim femijror te cilin tashme as nuk e mendoj.

Diku tek pas 6 muajsh lidhje dhe gati nje vit njohje ai nisi ngapak te bisedonte per intimitetin. Si do ndihesha une nese ai do me kerkonte dicka me shume.

Kur une i thashe qe nuk ksiha pasur lidhje me para prisja nje super reagim nga ai por jo. Ma "cukiti" egon dhe sot e kuptoj shume mire ate qe beri.

Me tha : "Une te dua per ate qe je hera e pare qe me tha "te dua"! Kam gati nje vit pas teje dhe nuk e kam pyetur veten sa mund te kesh pasur, edhe pse duke te njohur e di qe nuk ke qene tip i levizshem.

Fakti qe ti ke nje kontakt me te afert me nje mashkull dhe ai mashkull jam une sigurisht qe me ben te ndihem mire, por edhe nese une nuk do isha i pari per ty , perseri nuk do hiqja dore nga ty.

Gjera ndodhin. Por fundin s'kemi pse ta prekim kurre per asnje arsye. Nuk e prisja. Ato fjale nuk eshte se i kuptova sic duhet athere.

Sot kur i kujtoj me mbushen syte me lot. Ai vazhdoi: " Mos u ndje superiore. Te qenit e virgjer nuk duhet te jete arsye per tu ndjere superiore dhe as inferiore.

Sot, vazhdojme bashke , te lumtur qe kemi njeri tjetrin. Ai me dha nje mesim shume te mire. Jo vetem meshkujt paragjykojne. Edhe ne femrat e paragjykojme njera tjetren.

Nuk duhet. Secila e di pse merr nje vendim. Te gabuar apo jo te gabuar nuk ka rendesi. Eshte mire qe deri ne moshen e pjekurise 18 eshte e pergjithshmja te mos kete raporte pasi jo vetem qe fizikisht nuk ka mbaruar rritja por edhe mund te shoqerohet me trauma te cilat nuk te largohen per kohe te gjate.

Me pas, me pjekurine gjerat i mendoni me mire. Edhe i perjetoni me sigurt. Edhe informacione merr me shume.

Por kurre mos denoni veten tuaj per nje veprim te castit. E ndjete , e bete. Nuk shkoi mire, mesimi nxirret.

Jeta eshte e bukur per tu vrare m pendesa te tilla. Femra ka karakter. Nuk ka pse te ule koken para nje mashkulli pse nuk eshte e virgjer.

Une prezantohem me karakterin tim. Jam e zonja te sjell ne jete nje qenie njerzore. Vlej shume. Nuk vlej 3 minuta. As sa nje cipez milimetrike.

Une jam femer. E tille je dhe ti. Pa dashur jam shume shpesh pjese e temave qe hap ti. Ne fillim nuk doja te shkruaja por u shtyva nga letra e fundit.

Ndoshta jam kundra rrymes se komenteve te letres por besoj jam me e perfshire se komentuesit e tu. Mua ma kane rrembyer virgjerine kur isha 5 vjec.

I mbaj mend te gjitha,ashtu sic mbaj mend dhe emrin e personit qe me shkaterroi femijerine time.

Sot ai eshte i lumtur me gruan dhe dy femijet e tij qe kane moshen qe kisha une kur me perdhunoi. Ka mbaruar dhe shkollen per Farmaci.

Komentuesit e tu e mbeshtesin vajzen qe ka bere mire dhe ate do benin dhe ato. Komente besoj te pamenduara aspak kur i shkruan.

Kush jemi ne ti marrim jeten dikujt? Jeten na e ka dhene dikush tjeter qe qendron me lart se ne,dhe vetem ai ka te drejte te na e marre.

Nuk e kam imagjinuar ndonjehere ta vras ate qe me shkaterroi. What goes around comes around. Ai plehrra te ka rrembyer nje pjese tenden,jo ty.

Me vjen keq qe ke qene e pambrojtur nga familja. Perderisa ai ka bere te njejten gje dhe me mamin tend nuk duhet te hynte me fare ne shtepine tende.

Ke qene me fat qe autopsia dhe hetimet nuk jane bere sic duhet,se perndryshe do ishe e mbyllur kushedi se ku. The qe je e lumtur me te dashurin tend.

A e di ai i gjori se cfare ke bere ti? Realisht jam pa fjale. Uroj qe ndergjegja jote te te lejoje te jetosh "e qete" me kete krim. Nuk te takonte ty te ishe gjykatesja.

Pershendetje,,un kurre nuk e kam ndare me nje shoqe apo te aferm se si ishte hera ime e pare prandaj ju falenderoj qe e hapet kete teme Ndodh psh 24 vjece Besoj qe ndoshta jam egoiste me shume sec duhet qe nuk e le veten t lire pa I meduar gjerat por jam e sigurt qe bej ate qe shume femra ne Shqiperi e shkelin me kembe "asnje mashkull me te mire se vetja "!

Anabel mirmbrema. Dua tju jap nje shembull pozitiv te gjitha vajzave qe mendojn se virgjeria esht gjithcka ne jet.

Esht dicka por jo me sh se karakteri e morali. Per her te par jam lidhur me nje djal ne moshen 20 vjecare.

Dashuria ime e par. Pas nje vit lidhje menduam te arsyeshme ta kalonim ne marredhenie intime. Kjo pasi un nuk ndjehesha gati.

Ok por ne momentin e fundit ai me dha dhe nje mundesi te rimendohesha. Pranova te ndodhte. Ok me vleresoi se mohoj por kjo nuk I hyri aspak ne pun per muajt e ardhshem.

Si cdo femer qe enderron fejesen I hapja tema te tilla. Sepse mendoja se virgjeria ime e kishte bindur qe un do isha nusja e tij.

Por jo. Kur hapej tema pergjigjet ishin:pse llaofsni mes shoqesh I dashuri I'm kshu I dashuri I'm ashtu dhe enderroni ju? Jam ndjer e fyer sa kurr ne jet.

Un qe puthjen e par ja dhash e cdo gje. E besoja e doja dreqi e mori. Se dhash veten ne ato momente por ato fjal me vran si gozh.

Dhe tani qe I kujtoj me mbushen syt me lot. Ok mu ftoh shpirti nga ai njeri. Kisha qen e cilter e paster si drita me te. Fatmiresisht jetonim ne qytete te ndryshme.

Nje periudh te gjat nuk u takuam vetem ngelem ne kontakt me tele. Un nuk insistoja te vinte dhe justifikoesha kur donte tme takonte.

Njekohessht njoha rastesi fare dike qe sot esht bashkeshorti I'm. U takuam rastesi. Por nje mikja ime ja kishte then historin time. Kjo e kisj ber tme vleresonte me sh sesa nje te ndershme.

Luftoi dersa fitpoi besimin tim. Me priti me duroi tekat dhe mosbesit e mia. I them njemijeher flm qe me nxori nga ajo bot. Nuk e kish problem qe nuk isha e virgjert.

Me vleresoi me sh se kushdo pasi e diinte te shkuaren time. Un sot jam sh e lumtur dhe kam nje familje te perkryes.

I'm shoq kurr sma ka zen ne goj kete tem. Edhe ne debatet e medha. Si cdo cift normalisht ka. Ai qe te do te vlereson o goca.

Duhet ju te keni ndershmerin ne mendje e pastertin ne zemer. Un tim shoqi I thash gjithcka. Dhe reagimi I tij:nje puthje e ngroht ne ball dhe unaza ne gisht.

Po marr shkas tju shkruaj serish sepse tema po me pelqen shume Do te trgoj nje histori pak ndryshe nga kto te vuajtjes.

Ne klasen e 9 u njoha me nje djal rastesisht. Cdo gje ishte e mrekullueshme bisedat deri ne ore te vona U takonim fshehurazi dhe asnjeri nga ne nk merrte guximin per nje puthje Mbas 6 muajsh u puthem.

Nk ishte nga ato puthjet e gjata por thjesht dicka qe me beri ta dua edhe me shume. Lidhja jone kaloi me shume probleme dhe sakrifica qe sot nk ia vlen te kujtohen por jane aq te tmerrshme sa shume her kam tentuar te vras veten sepse spo duroja me por tek ai gjeta forcen per cdo gje, derisa mbas 2 vjetesh lidhje une u bera e tija me cdo kuptim.

Aty me premtoi qe dashuria jone qe zgjaste pergjithmone. Dhe ashtu eshte ne te vertete ne sot jemi te fejuar dhe presim te martohemi.

U dashuruam ne nje moshe shuume te re por ia vlejti gjithcka. Faleminderit ANABEL. Ate nate kur sdo ta harroj e kujtoj gjithmone me nje nostalgji ,do doja ta ktheja perseri e ta perjetoja po me te njejtin emocion,ishte nata ime e pare ,ishte dashuria ime e pare ,ajo nate ishte e gjate dhe kishte vetem buzqeshje dashuri dhe vetem dashuri mund te quhej ,ne mengjes pasi kishim flet vete 2 ore i them ,un jam prap e virgjer ,ai qesh ,ne ato momente kuptova se virgjerine njeriu e ruan ne shpirt ,nuk esht thjesht nje akt ose gabim ,,,kurr se harroj shkelqimin ne syte e tij ,gjith bota ishte e tija ,,, sot jemi tmartuar kemi dhe nje goce te bukur ,por edhe nqs gjerat sdo kishin shkuar kshu un gjithmone do e kujtoja si burrin e jetes time pasi ishte i pari qe me beri femer ne menyren me te embel te munshme ,fatmirsisht ne jemi bashke.

Do doja te thoja ne funt qe sipas mendimit tim ,njeriu kur jepet per dashuri asnjeher sesht gabim ,,,. Uu fejova 18 vj, me dike qe nuk e kam njoh vet dhe e kam takuar per here te pare diten e fejeses kur me ka fut unazen.

Isha ne shkolle po te them te drejten nuk kam pas mesuar shume, shkoja sa mos me nejt ne shpi kot gjithe diten, shkoja rrija kot ne klase me shoqerine, gallata pa fund etj etj.

Deri ne 18 vj te them te drejten nuk me ka ra ndemend per dashuricka sepse kam dashur te shijoj adoleshencen dhe te mos komplikoj jeten qe e vogel.

U martova, ikem jashte shteti, fillova shkolle te mesoj gjuhen e atij vendi si fillim, atehere me hyri shkolla ne qef, fillova nje kurs per dentiste, e kshu sot kam kliniken time ne nje nga vendet me te bukura te botes.

Kur lexoj keto historite e sotme, them me veti shyqyr qe nuk i kam fut veti kaq merzi qe e vogel, gjithashtu e shoh se sa me fat jam dhe shume e lumtur.

E falenderoj Zotin. Nese i sheh gjerat vetem ne nje ane, do te thote qe nuk i sheh nga ana tjeter; Po sikur..! Po sikur te ekzistonte nje tjeter Shqiperi ne nje univers paralel, ku femrat t'i donin meshkujt te virgjer.

E nese nje mashkull nuk do te ishte i virgjer, femra te kishte te drejten ta kthente naten e pare te marteses..! E dhendrin bashke me te qarat e babait, ta shoqeronte edhe nje plumb ne pajen e tij..!

Po sikur mashkullin e shkrete, ta martonte nena qe ne djep, pasi i kishte dhene besen mikes se saj..! Po sikur mashkulli per te shmangur martesen me shkesi, do te zgjidhte te qendronte gjithe jeten i virgjer, e ta respektonin si te barabarte mes femrave, duke e quajtur "femereshe"!

Po sikur, femra horre me makinen e fundit, ta gjuante mashkullin e turpshem e te njome, duke ja xhiruar gomat para fytyres; E femrat do thereshin me njera - tjetren, me thika, hanxhare e pistoleta, se po i gjuanin dashnorin..!

Po sikur, femrat te rrinin vetem pubeve, lloto e kalceto, duke pire me shoqet, e meshkujt e shkrete do te ropateshin gjithe diten duke lare rrobat e gruas, duke gatuar ne kuzhine, e duke rritur femijet; te denuar nga natyra, se ashtu i kishte mesuar babai, te jene te turpshem, te sjellshem, te mbajne edhe drurin kur gruaja e tyre te vije ne shtepi e dehur, pasi kishte lene leket ne bixhoz.

E i shkreti mashkull, mes loteve e vetmohimit, do te gjente nje arsye pse e meritoi drurin..! E ne te gjithe kete lemsh te permbysur, Simone De Bovuar, do te quhej Simon, e do perdorte termin "seksi i dyte" ne analizen gjinore per meshkujt e gjore..!

Nuk e di, cfare kontekstesh do te kishin fjala seksizem, emancipim gjinor, feminizem, e maskilizim!? Ne kete 'po sikur' eshte e sigurt qe nje dite ne vit, "Mbreteresha" do solidarizohej me "mua", e do me bente lajka e lajle lujle, do te me quante "mbret", ne 8 Mars..!

E ne gjithe sikur-et e pafundme, nuk e di si e sa do beja "Une" si mashkull, per t'i zhdukur keto "po sikur"?! Nuk e di per te tjeret, por "Une" do luftoja, po po, kete e di me siguri, deri ne pafundesi..!

Ne pergjigjen e kesaj pyetje, mbase qendron pergjigjia sesi mund te arrihet barazia gjinore ne universin tone shqiptar, qofsh mashkull apo femer, e ku balancat jane te permbysurat "e sikur-eve"!

Duke qen se shpesh me ka ndodhur qe njerezit te cuditen kur un ju tregoj qe nuk kam qe e lidhur a mendoni se ne te vertet se ndoshta kjo tregon nje mendesi te prapambetur sic e quajn disa.

Dhe a eshte turp per nje 21 vjecare qe nuk di te puth gjithmon kjo pyetja e fundit ne syte e nje mashkulli qe do te lidhet me te?

Do ishte mire te thonit jo hahahaha. Nese e publikon anonim te lutem. Pershendetja anabel Ka disa kohe qe po e ndjek faqen tende dhe realisht me pelqen shume.

Tema e sotme mu duk interesante dhe vendosa te shkruaj dhe une. Para disa muajsh rastesia me beri te njof dike qe mund te them qe deri diku i plotesonte ato qe un kerkoja tek nje mashkull.

Menyra e tij sesi sillej me mua beri qe dita dites ta vleresoj dhe ta pelqej me shume. Nje dite me ftoi ne shtepine e tij dhe ate dite me gjithe perpjekjet e tiij per te me afruar un nuk munda te shkoj me ate.

Ai normal u merzit. Ne ate momente me viniin mendime ne kohe,duke qene e ishte i pari per mua. A eshte ky i duhuri,ta bej,mos e bej,po kshu po ashu Tani kane kaluar 6 muaj dhe di qe me mungon tmerresisht,zgjohem ne darket tu qa e shume gjera te tjera qe besoj qe gocat me kuptojne me mire.

Une humba dike qe mund te ish dashuria e jetes time duke menduar gjera idjote dhe luftova me veten time,Dua te them se me plot bindje qe virgjeria se ben njeriun.

Une vazhdoj te jem po une, e njejta me mirat e kqija me difektet e cdo gje. Ta gezoj virgjerine 24 vjec jam dhe ta gzoj po ashtu zemren te mbushur me dhimbje,me pishllamik.

Mirembrema Anabel. Jam nje djale dhe dua te reagoj lidhur me temen e virgjerise, se po shoh shume vrer qe po hidhet ndaj meshkujve.

A nuk mendoni se fajin per cfare vuani me pas eshte i juaji? Pse duhet te kryqezoni meshkujt, te cilet i doni aq shume sa i jepeni me epshin me te madh dhe me pas i perbuzni?

Ne fund te fundit, nuk jua ka fajin njeri qe ju fillojne hormonet qe 13 vjec t'ju vlojne dhe nuk permbani dot veten. Keshtu qe: KEEP CALM AND THINK OF YOUR FUTURE.

Po ju shkruaj se nuk di me ke te flas per kete "hallin" e vockel qe kam. Une virgjerine shpirterore e kam humbur me te fejuarin tim.

Une jam 21 ai Virgjerine fizike e kam humbur para 5 vjetesh. I fejuari im eshte realisht cun flori, familje e mire, simpatik, nuk ma prish kurre qejfin per asgje, I edukuar, I zgjuar pra nje djale qe jam me shume fat qe e kam.

Cdo dite e njoh me mire dhe e dua me shume. Puna eshte se une kam pasur gjithmone deshire per te provuar nje marrdhenie me nje te trete ne krevat.

Nuk e kam realizuar me para se kam pasur lidhje te vogla, pa pike rendesie. Tani dua te flas me ate per kete gje, po se di si mund te reagoje.

Ndoshta do na lidhte me shume me njeri tjetrin, ndoshta na largon. Dua mendimin tuaj, te atyre qe mund ta kene provuar dhe te atyre qe jam e sigurt qe e kane menduar.

Kiss kiss. Kjo tema e virgjerise mu duk shume interesante po nuk e kuptoj pse njerezit priren te dergojne vetem horrore. Historia ime nuk eshte edhe aq e komplikuar ne fakt.

Jam 22 vjec. Lidhja ime e pare ka qene kur isha ne vit te dyte gjimnaz, u puthem me 1 gusht e perfundoi me 1 shtator, shume i papjekur dhe ishte me shume nje flirt i cuar me larg sesa nje lidhje e mirfillte..

As me shkonte ne mendje qe te ishte mashkulli i pare per mua. Lidhja e dyte filloi ngadale ngadal e shtruar, muaj pas lidhjes se pare. Smund te them qe prisja te ishte i dyti i verteti, u nis biseda keshtu kot, miqesi e perbashket, na pelqente shoqeria e njeri tjetrit, koha qe kalonim bashke, deri sa u "lidhem zyrtarisht".

Atij ja merrte mendja ne fakt qe isha e virgjer pasi i dinte historite e mia historine dmth por nuk me pyeti kurre ne isha apo jo.

Pasioni sa vinte e shtohej dhe hera e pare ndodhi pa e diskutuar me pare gjere e gjate. Kaluam nje fundjave jashte Tirane me disa miq, dhe naten e fundit qe fjetem atje thjesht ndodhi.

Thjesht e dija dhe e ndjeja qe ai ishte i duhuri, kisha besim shume te verber dhe nuk u zhgenjeva ne fakt. Kemi 5 vjet bashke.

Nese do isha ndare sdo pendohesha gjithsesi pasi gjithcka ndodhi shume natyrshem dhe jo prje presionit te tij apo te shoqerise apo ktyre gjerave me te cilat ca femra justifikojne veten.

Ishte zgjedhja ime dhe me beri shume te lumtur. Tani nje pyetje kam une se tani sesi me erdhi Pse eshte kaq po kaaaq ngushtesisht e lidhur virgjeria me femrat sa here hapet kjo teme.

Sjemi vetem ne te bekuara me te. Po ndonje mashkull te virgjer a ka ktej rrotull? Se e dua per motren, ta kemi per shpi.

Mirmbrema Anabel! Ne fakt nuk kam nje histori! Kjo e imja vjen si kuriozi teti qe me shtyn te di dicka me shum. Me sa kuptoj ne jeten reale seksi esht nje nder nevojat baze te jetes,ashtu si ushqyerja,si veshja, dhe nevoja te tjera biologjike.

E kuptoj kete ne sjelljet e perditshme, te meshkujve ne moshe te mesme, por dhe me te rinj me nje apo me shume "dashnore" sepse interesi primar esht seksi,jo ndjenja.

I kane grate ne shtepi,a pune, a kudoqofshin,por keto te fundit nuk i permbushin ne shtrat. Jan pra,pikerisht ato virgjereshat qe vete i kerkuan per nuse,ato vajzat e mira qe gjithkush do i lakmonte nderet e tyre.

Por sec u mungon ajo dicka qe meshkujt i mban te lidhur pas vetes Me lind pyetja, pse meshkujt ne fund te fundit,por nganjehere dhe me heret fluturojne pas fundeve te femrave "k.

A mos ndoshta vertete ajo ndjenja nen carcafe na qenka shum me e rendesishme se ajo cfare me hipokrizi mbrojme, nderi i shumperfolur? Se fundja jemi "kafshe", te prirur nga instinktet, sado ti luftojme, nuk arrijme ti mposhtim,se kshu do conim ne shuarje te qenies njerezore.

Se di pse sa her permendet nderi e virgjeria,me kujtohet nje shprehje e degjuar diku shkarazi "me mire nje torte me miq, se nje cope m.

Shume e dashur Anabel. Kane kaluar 22 vjet qe nga ajo dite e shenuar kur 17 vjec vendosa ti jepem djalit me te bukur qe kisha pare deri sa u bera 17, atij azgani te cilit ia kam harruar edhe emrin me duket.

Kam 22 vjet qe nuk jam bere hic pishman qe e humba ate gjene time kaq te shtrenjte, e imagjinon dot tani Ajo nate nuk me pelqeu fare, dmth dashuria qe bera ate nate se xhanem te gjithe e dine qe nata e pare edhte pak zhgenjyese!

Po une jam nje vajze shume kembengulese, kam 22 vjet qe perpiqem ta perfeksionoj kete pune, ne mos nate per nate sa here me jepet mundesia.

Mamaja me kishte thene Me kish thene te ruaja mendjen, mesimet, librat, kuleten dhe shume here dhe lecken e dyshemese se do me duhej per te nesermen po per virgjerine asnje llaf per be nuk me kish thene.

E nejse jeta vazhdoi dhe une isha kshu si pergjysem, si jo e plote. Se pas atij syshkruarit u dashurova dhe disa here te tjera po cipeplasur mbeta!

Po une them e ka fajin koha qe une nuk pesova trauma, tjeter kohe kjo e sotmja, e kane fajin ushqimet me siguri, ndotja e ajrit, vrima e ozonit.

Po une do vazhdoj te shof hallin, te perfeksionohem me nji llaf Peace and love. Ah te lutem shume anonime se ajo lloj cipe nuk me ka plasur akoma.

Une e kam humbur virgjerine ne moshen 19 vjecare me djalin qe doja dhe vazhdoj ta dua. Ka qene nje ndjesi shume e bukur x mua dhe nje moment i paharrueshem.

Thjesht sa x ta cituar nuk e kam patur ate "proven" e virgjerise por nuk ka patur kurre raste x dyshime sepse se pari partneri im beson tek une dhe se dyti se sic dihet ajo nuk eshte e vetmja prove.

Une vazhdoj me te dashurin tim serish dhe mendojme te bashkjetojme se shpejti. Virgjeria ka patur shume rendesi x mua. Doja te ishte nje moment i paharrueshem dhe sigurisht x kete duhet nje person i vecante.

Pata fatin qe partneri im tme bente te lumtur. Nese x nd1 arsye lidhja jone sdo vazhdoje sdo kem kurre kompleks faktin qe sdo jem e virgjer x dike tj.

Kam bere dicka qe e kam dashur me dike qe e kam dashur shume ne nje moshe madhore. Dua thjesht te them qe virgjeria duhet te jete e rendesishme x ju vajza.

Ti jepni veten dikujt qe ju vlereson si femra dhe jo si objekte. Dikujt qe ju ben te lumtur dhe ta shijoni ate moment. X mashkullin tuaj duhet te jeni te rendesishme vtm ju,vlerat tuaja si qenie njerezore dhe si femer,dinjiteti dhe respekti x veten.

Pershendetje po ju shkruaj dhe un dicka ne lidhje me virgjerine. Kur isha e vogel as 6vjec dikush i aferm abuzoi me mua disa here por kurr nuk ju thash azgje asnjeriu kisha frik dhe gjithmon rrija me frik a do ket njeri per mua po sikur te mos jem e virgjer sepse lexoja qe ne ate moshe kur un jam abuzuar nuk mund te humbej virgjeria.

Erdhi koha njoha nje djale burri im sot me ane te nje shoqe gjerat shkuan shum mire por gjithmone e kisha mendjen tek nata e pare.

Erdhi dhe nata e pare un nuk isha e virgjer nuk dija as cfare ti thoja azgje ai u zhgenjye sepse nuk e priste un i thash qe ndoshta ndonje aksident kur kam qen e vogel.

Te flasim realitetin tani, se boll brockulla lexuam. Meshkujt e vleresojne virgjinitetin dhe po te kishin mundesi do ta zgjidhnin femren te tille. Shumica dmth.

Edhe lerini hipokrizite, sidomos hipokriztite e femrave. Virgjineti eshte vleresuar qe ne kohet e vjetra, duke vazhduar edhe sot.

Jo pa arsye sepse dliresia trupore lidhet me ndershmerin e nje femre. Dikur ishte llogjike qe nje femer e virgjer rrjedhmisht ishte e paster dhe ndershme.

Sigurisht dhe nje e virgjer mund te dale rrugace me vone, por ne ate situate ndershmeria eshte e supozuar.

Nje femer jo e virgjer, te themi me histori apo me shume te dashur, rrjedhmisht I vihet damka mrapa. Te flasim realitetin dmth, jot e fluturojme me presh.

Meshkuj e vleresojne virgjerine se eshte nje garanci qe ajo femer mund te jete me e ndershme se nje qe ka kaluar ne duar. Edhe e fundit fare te jesh vajze e virgjer ose te jesh mashkull qe do nje te virgjer: eshte zgjedhje personale.

Keshtu qe lerini keto ironite dhe shtremberimet e buzeve, jane fallco. Anabel pershendetje , po ta dergoj histrorine timw nga nje shoqe qe eshte me e madhe ae mua dhe e ndjek sh faqen tuaj!

Ju lutem postojeni pak historine time sps dua mendime! Jam 17 vjece mbush 18 Jam e lidhur, kemi 2 vjet lidhje por problemi qendron qe nk kemi kryer maredhenie.

Por i dashuri me thot shpesh te kam pritur shum e nk duroj me pasi te gjith shoket e mi shkojne me fmr.

I them e ke rrugen e lire shko me te tjera pasi un nk e bej kete por ai me thot te dua vetem ty e me ty dua ta bej kete. Nuk di cte bej..

Dalina,me je bere motra ime e trete. S'kam me turp te te shkruaj per gjerat e mia. Une po bej 25 vjec. Puthjen e pare e kam dhene kur isha 15,ne vit te pare gjimnaz.

Ishte nje dashuricke qe zgjati takime e ore te zgjatura ne tel se ashtu ishte koha. Iku ky Ne vit te katert ne gjimnaz u dashurova me nje shokun tim.

E putha dhe kete Per shume arsye takimi me te u realizua kur po beja Jemi takuar 7 here e jemi puthur vetem ne 3 takime. U mbyll dhe me kete.

Se pse skane funxionuar historite spo i them se skane vlere per temen. Pas nje viti qe kisha miqesi ne fb me nje djale shok i nje shoqeje e takova fare miqesisht sepse do largohej jashtevendit.

Edhe pse shuuume i paraqitshem,me dukej i papjekur e sme terhiqte per me shume Ky me puthi me zor,se si me kapi pa mendje vec kur e shoh duke me pllaqaritur Waa ngela!

U tromaxa fare,sme kishte ndodhur ndonjehere Nejse,u takuam dhe 2 a 3 here ku shkembyem puthje,por e mbylla se sic thashe nuk e shihja veten te lidhur me te.

Pas ketij dola 2 here per kafe me nje tj Ky donte te kishte nje lidhje Friends with benefits,ndaj nuk e takova me edhe pse ai akoma kembengul.

Pra,kam puthur 5 meshkuj per 10 vjet por nuk kam shkuar me asnje. Nuk jam me idene qe te fle me burrin naten e pare te marteses,por as me te parin qe del para.

Pyetja ime per fansat eshte kjo: Me mire e virgjer por e puthur me 5 meshkuj apo keto te peste ti kisha konvertuar me 1 me te cilin te kisha shkuar e te mos isha e virgjer???

Me ka rene te puth mesatarisht nje here ne dy vjet. Sa here kam puthur me eshte dukur si puthja e pare Kete e kam per komentuesit nese e poston : O te poshter,ishalla se talleni se do ju mbaj mend e sju bej me like neper komente,sic me beni ju gjithmone!

Jeni te papare! Siqerisht e vleresoj shume qe ju jep mundesine lexuesve te shprehin ate qe kane perbrenda.

Sepse vetem keshtu mund te clirohen sado pak. Mora te shkruaj dhe une per historine time sepse ndodh qe njeriu te shperthej te thot cdo gje por rrall kush te degjon.

Une isha ajo vajza sa capkene aq edhe serioze. Ajo vajza qe e respektonin te gjithe sepse asnjehere nuk ia beja borxh njeriu. Ajo cfare une shikoja ishte vetem shkolla , familja dhe shoqet normalisht i kisha si pjese te familjes , shoke nuk kisha shume.

Ne gjimnaz nuk e kisha provuar dashurine sepse nuk e interesonte te njihja dike sepse kisha shkollen. Nejse kur isha 22 vjec njoha dike qe te them te drejten kurr ne jete nuk isha ndjer si me ate.

Ishte lidhje e thjesht pervec puthjes nuk kishte tj kontakt fizik. Por une e adhuroja ate mashkull. Ishte hera pare qe une dilja me nje mashkull sic dilja me ate.

Por pas gati nje vit njohje ne u ndame. Ishte gjeja me e keqe qe kisha kaluar ndonjehere. E para sepse e doja shume , e dyta mallkoja veten se si une i besova se di ndoshta me ka dashur sepse sjellja e tij ate me ka bere te mendoj Vuajta shume brenda vetes, gjykoja veten sepse keto gjera me dukeshun te tmerrshme.

Per 6 muaj me rradhe vetem kam qare. Por sot pas 1 viti une e kam falur veten e jam shume e qete , them se e kam harruar ate , vazhdoj shkollen.

Por ama kam kuptuar qe nuk duhet te jemi me teper sec duhet kryelarte per ate qe jemi sepse zoti te qon prova dhe te ul koken ashtu sic beri me mua.

Por dhe gabimet te mesojne shume edhe pse kalova kete pervoje te hidhur une besoj ne dashuri. Them qe njeriu duhet te dashurohet pas shpirtit , karakterit te dikujt jo te kaluares nuk them per vete sepse pjesen e virgjerise e kam te sigurt E tregova kete histori jo qe te me japin mendime por te them se cdo gje kalon me kohen dhe se duhet te falim veten per gabimet qe bejme.

Mirembrema Anabel! Po lexoja letrat e temes se sotme dhe sigurisht komentet. Me vjen keq vertet, jo per menyren si meshkujt e es shprehen, po per menyren si femrat flasin per femrat e tjera.

Po kujtoj dicka qe e kam lexu ne nje nga letrat e historive te kaluara: disa vajza kane patur shansin ne jete te zgjedhin qofte kjo zgjedhje per te cilen jane penduar apo jo me vone si dhe me ke ta humbisin virgjerine e tyre, disa te tjera jo.

Dhe mos harroni se nese dikush do te jete me ty dhe jo me cipen e vagines tende, nuk interesohet fare nese ti je apo sje e virgjer.

Sinqerisht, eshte e turpshme dhe ofenduese qe nje mashkull te te pyese!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Takoheshim nje here ne jave dhe kjo gje me dukej normale pasi dhe vete nuk eshte se kisha shume liri nga prinderit.

Koha kaloi dhe me zenka e pajtime te shumta pas rreth nje viti lidhje , kryem marrdhenie per here te pare. Atij personi qe kishte qene pelqimi im I pare , dashuria ime e pare , te cilit i kisha dhene puthjen e pare , tani po i falja dhe virgjerine.

Te them te drejten nuk ishte aspak ashtu si e prisja. U zhgenjeva , nga ai , nga vetja , nuk isha gati psikologjikisht per ta ndermarre ate hap.

Ai nuk diti tme qendronte afer , te kuptonte ate cka une po kaloja pavarsisht se me donte thjesht sdinte si te sillej.. Gjths e shtyme si e shtyme dhe nje vit tjeter , dhe un smundesha me , nuk me kuptonte , nuk me vleresonte , u mblodhen shum "nuk" bashke e vendosa ti jap fund.

Ai se pranoi atere e se ka pranuar akoma dje sot pas 3 vjetesh. Mbaj mend heren e fundit qe u takuam me tha , ty te kam pasur un , te kam zhvirgjeruar un , kush te prek me me Dore ty tani Mu shemb toka nen kembe Kujt njeriu i kisha falur ndjenjen , zemren , trupin.

Tashme kam rreth nje vit e lidhur me dike tjeter , ai di gjithcka Per lidhjen time te mepArshme dhe jo vetem qe nuk e ka problem , por me thote : "gjthcka qe ti ke kaluar te ben ajo qe je sot dhe gjithcka qe ti je sot , un e dashuroj ".

Sa idjote jemi ne femrat ndonjehere , jemi ne nje lidhje dhe e kemi aq t veshtire te shkeputemi sepse themi : Si ky sdo te me dashuroje kurre askush..

Ahh sa gabim qe e kemi. Po po e kemi jashtezAkonisht gabim. Do vije dikush qe jo vetem do na doje me shume , por do na vleresoje me shume , do na respektoje me shume , do na adhuroje me shume , madje shume me shume sesa ne e kemi enderruar ndonjehere.

Pavaresisht sa e zymte mund te duket tashme jeta juaj , mos harroni se dielli do te dale shum shpejt dhe ju siguroj do jete dielli me i shndrritshem e me i bukur qe ju kane pare syte deri me sot.

Gjithe te mirat , lexues. Nga sinqeriteti se un ja tregova historin e jetes time ai doli kundra fml te tij pasi ata nk me pranonin se isha ish e fejuar si gjith mentalitet shqipetar Okk une nuk ja kam as idene me te vogel se pse po shkruaj.

Jam 18 vjec. Thjesht ndjek cdo lexim dhe koment dhe thashe ta provoja njehere nese postohen vertet shkrimet te lexoja dhe komentet per shkrimin tim E cuditshme apo jo.

Sa per temen nuk mendoj se meshkujt jane te dhene pas asaj qe ju i referoheni thjesht cipe dhe i quani injorante. Dihet qe pas nje marredhenieje seksuale fshihen me sh se 3 min kaq lexova se sgjaste te nje shkrim paksa zhgenjyese ne fakt.

Kto goca harrojne qe para marredhenies ngelet gjthm shenja,eshte e pamundur te harrosh dashurine e pare dhe jo me personin e pare me te cilin ke kryer marredhenie.

Meshkujve nuk u pelqen ti krahasosh,kjo eshte e gjitha per mendimin tim. Sa per ato vajza qe u ka ndodh nuk eshte fundi i jetes,fundja ka ngel edhe naj rob tamam dhe per ju Pershendetje Une jam nje biseksuale.

Kam qen e lidhur vetem nje here me nje mashkull dhe kjo ka ndodhur kur une isha ne moshen 15 vjecare, me pelqente shume ai por me teper jam lidhur per te marre ate "puthjen e pare" ne nje moshe te heret.

Lidhja me ate zgjati muaj dhe nuk kemi pasur asgje me shume se puthje. Virgjeria per mua eshte e "shenjt" si i thojne por nuk jam nga ato tipet qe do e mbanin virgjerine per mashkullin qe do martoheshin nje dite, por nese do gjeja nje djale qe do e doja dhe do me donte, do ta beja.

Por deri ateher une kenaqem duke ber seks me femra Seksin e bej dhe e virgjer vazhdoj te jem, e ku ka me mire? Mund te hapesh pak por vazhdon te jesh e virgjer..

Prandaj u them te gjtha vajzave behuni bi xP bej shaka! E di qe do me shani, ofendoni, mallkoni. Njerezz shijojeni jeten dhe lerini kto gjera!

Beni qejf sa jeni te rinj dhe mos paragjykoni! Epo do te shkruaj moj Dalina se s'po duroja dot me. Une jam nje fanatike e Anabel dhe te kam ndjekur nga fillimi e deri me sot.

Shpesh kam dashur te replikoj neper komente por kur kam pare qe meshonin ne nje pike kam thene me mire qe s'komentove. Ti dhe faqja keni hapur kaq diskutime e tema te rendesishme sa mendoj qe eshte kaq mire per ne qe ftillohemi dhe qajme hallet qofshin keto edhe virtualisht.

Kam lexuar komente e diskutime shume dhe jam perpjekur ti kuptoj te gjithe, me sakte ti mirekuptoj. Por sot s'mundem me!

Mire cunat qe hajde edhe presim reagime te ashpra, por femrat? Po pse? Pseee dhe me vjen te uleras? Ca i keni keto mendime prapanike pash zotin?

Jemi ne Nuk jemi ne epoken e gurit qe te trajtohemi si te pavlera dhe copat e mishit. Tani qe po lexoja komentet po mendoja qe skane faj cunat e shkrete, se kur e hame ne njera tjetren me dhembe ata se kane problem fare te na shajne neper rrjete sociale.

Ah, po per Instagram dhe foto neper Fb jemi shume openminded. Me nxjerre shalet dhe te behemi super sexy and trashy dime neper lokale e quhet IN si trend.

Por kur vjen puna per ceshtje delikate dhe tema te tilla sillemi si me pat qene te ngujuara dhe te palexuara. Sinqerisht, me erdhi turp kur lexova komentet e atyre femrave qe shpreheshin ashtu.

O zot sa turp! Ne vend qe te mbeshtesim nj-tj se nje grusht jemi dhe nje zot e di sa grushte hame gjate jetes, ne behemi armike. Nuk bej as si openminded, as si e super emancipuar e bla bla bla.

Por te gjithe ne vlejme si njerez ne fillim e keshtu duhet te jete gjithnje. Apo akoma besoni qe na solli lejleku? S anonime dhe une se ky vendi yne kaq eshte dhe fcb eshte me keq se plakat e liga te lagjes ne kala.

Se moj shoqe edhe te shprehesh nje mendim online te kryqezojne lere me te marrin vesh qe ti flet keshtu.

Pershendetje Anabel Dua te ndaj edhe un nje histori timen me fansat e faqes Jam e martuar qe nje vit kalojme shum mir me burrin tim kemi gjetur gjuhen e perbashket dhe jam shume e lumtur me te.

E vetmja gje qe na mungon eshte seksi. Jam e virgjer ende sepse burri im ka qene i pari dhe i vetmi per mua. E kam pyetur mos vall ka dik tjeter apo eshte problemi me mua, me eshte betuar qe nuk ka tjeter vetem ty te dua por nuk ka eksitim..

Kemi filluar te mendojme per magjine e zeze.. Shpresoj te mos tallen me historine time si bejne me historite e te tjereve..

Pershendetje anabel!! Meqense u hap tema e virgjerise doja te jepja dhe une mendimin tim Une si vajze mendoj se virgjeria eshte e rendesishme.

Pasi vajza humbet virgjerine, karakteri i saj ndryshon krejtesisht. Nese ai djale i cili ajo ka shkuar ne shtrate per here te pare e zhgenjen ate, ajo mund te bjere ne depresion per nje kohe te pa caktuar, prandaj duhet menduar mire para se te kryesh kete hap, duhet te jesh e pjekur menderisht, prandaj duhet qe te jesh ne moshe madhore, te pakten 22 vjece.

Vajza, nuk e ka me problem te kryej marredhenie per here te dyte, trete e me radhe pasi e kaloj ate friken e heres se pare Prandaj mendoj se virgjeria eshte shume e rendesishme per nje vajze, sepse nese ajo nuk i kalon ato caste si duhet dhe me njeriun e duhur, ajo mund ta beje rruge kete gje dhe ti jepet kujdo ti dali para, e c'kuptim do te kishte me pas te te therrasin femer?

Ju falemderit qe i kushtuat kohe skrimit tim, ju lutem ta mbani anonim pasi nuk dua te degjoj paragjykimet e njerezve.

Naten e mire. Pershendetje Anabel po lexoja komentet tek historia e djalit qe e dashura e tij nuk ishte e virgjer dhe se kishte problem Tashi sipas llogarive te mia ose cdo femer qe komenton te postet e anabelit eshte injorante qe eshte martuar 15 vjece ose ne shqiperi paska kaq shume te virgjera qe o zooot spo i numerojme dot.

Dhe jemi vete ne femrat qe kemi krijuar kto stereotipet qe shkojne me dhjetera meshkuj dhe me pas nje qepje dhe viva la vidaa Tani nese bejme nje llogaritje te vogel nje goce e shkolluar gjate fakultetit min ka pasur nje te dashur mbase e ka dashur aq shume ose mbase rrembimi i momentit dhe kane kryer marredhenie seksuale.

Pas kesaj kane vazhduar jeten shume normalisht me nje lidhje te bukur por jo gjitone gjerat zgjasin si ne filmat e disneyt. Ja ku dashuria mori fund dhe u ndane pas ca kohesh kjo goca jo e virgjer njihet mw dike tjeter dhe dashurohen pelqehen ku ta di une dhe vendosin te krijojne nje lidhje Apo do ish me mire qe kjo ti fuste nje te qepur te himenit dhe olalalaaaa perseri vajze per shpi Jemi femra dhe shajme femrat me menyrat me banale duke i ven epitete nga me skandalozet.

Mundohemi te bejme si europiane dhe kur vjen puna jemi me koke ne iran apo afganistan Pershendetje, Ajo qe me ka bere me shume pershtypje gjate trajtimit te temes eshte injoranca e njerezve, deri kur?

Deri ku? Si eshte e mundur te duash "nderin" e familjes me shume se jeten e Femres! Flasim gjate gjithe kohes per Virgjerine dhe duket sikur askush te mos kishte ndjenja, sikur askush te mos dashuronte, Me sjell neveri te mendoj se shume njerez e bejne dashurine te kushtezuar nga ajo Cipe e quajtur Hymen, i kthejne virtytet njerezore ne robinje te moralit qe as vete nuk e njohin.

Kur do te kuptojme se Nderi i Femres nuk qendron ne Cipen qe mbart Vagina e saj, por ne Besimin Sinqeritetin dhe dashurine qe ajo dhuron ne nje lidhje, sepse ato jane gjithcka cfare ajo eshte, jo Cipa e saj e virgjerise qe eshte bere per tu humbur.

Pershendetje Revista Anabel. Deri tani kam lexuar histori nga me te ndryshmet tek adresa juaj , deshta te ndaj nje eksperienc me ju pak te hidhur pak te embel ashtu sic eshte vet jeta.

Para ca kohesh njoha nje cun , hajt me cun i mire dukej por veten ne qef nuk hante dot me nje lug donte jo dy tre lug po dhjet femra dmth , e kuptoj e kishte nga mosha , por kur dashuron nje njeri tradhtia eshte shume e rend ndjehesh shume e dobet dhe te duket sikur je femra me e shpifur.

Per mua ishte mashkulli pare me te humba virgjerin bera gjithcka qe lidhja te funksionoj por jo ishte dhe mosha ti qe ishte i uritur per femra ndodhnin shume probleme , kundershtoja shume e ofendoja nga dhimbja asaj cfar bente por nje dit u mbusha mend do ndahem thash dhe keshtu ndodhi.

Pasi u ndam ai u kthye lutej qante sepse i kujtohej gjithcka qe ka ber dhe thoshte nuk ja fal vetes qe edhe te kam goditur , po kot une nuk e doja me nuk e merrja per dopbesi qe qante me vinte shume keq por isha lenduar shume nuk besoja dhe nuk e falja me.

Qe aty mora nje traum nuk doja cun mu dukeshin te gjith njesoj deri sa njoha dashurin time qe me beri te harroj gjithcka.

Din gjithcka per lidhjen time , bejm seks si te cmendur kemi 3 vite bashk por jemi te marre pas njeri tjetrit per seks, eshte nga ata tipat qe kishte then me pare nuk pranoj asnjhere nje femer qe nuk eshte e virgjer por ja qe kohrat ndryshojn ky mhb eshte harruar jemi te fejuar.

Kemi diskutuar dhe per shtatzani cfar ndodhe nese une ngel shtatzen ne kohen kur ne ishim student dhe mezor jetonim per vete , ate kohe qe nuk e dinin as familja se ne kishim lidhje dhe me ka then te ndodhe cfar te ndodhe nese nje engjull vie per ne, asnjhere nuk do e vrasim.

Nuk mund te ndrroj sikur te vi vertet ai princi prrallave e te me thot hajde se do behesh princesh jo do i them , nuk me jep lek se ska as per vete as une as ai , po me kenaq ngrohtesia dashuria.

Sme duhet nje me x6 e qe me trajton si dashnore, kam dhe ashtu shoqe qe me shume i knaq gjiro me x6 se sa dashuria , x6 eshte hekur e dashuria te mbush plot jet, nuk e mohoj si cdo njeri dua leket dhe une por nje gje pajtohem qe dashuria nuk blihet me lek eshte mekat te nisesh nga kjo sepse nje dit do kerkosh lumturi e ate dit x6 do ta ket vleren e golf 2 Te dy jemi 24 vjec , dashuria nuk duhet besuar ne adoleshenc se njeriu ndryshon.

Desha te them me gjith kete mundohuni ne te gjitha menyrat per te mire nuk jan gjith shqiptaret kaq te kqinj gjithmone korre ate qe ti mjell , sepse shoh qe shume femra adhurojn te behen si hirushja por hirushja humbi kepucen jo breket , dhe ju po te deshtoni nje here nuk ka gje , po jo mi moter te thesh gjith ata drunj e te kerkosh princin me kal se keshtu i tremb kalin e jo me princin.

Uroj te jeni sa me mire prap se prap femra eshte e brisht e but beson gjithcka por na ka mallkuar zoti si femra qe na ka ber nuk kem se cfar bejm.

U rrefeva dhe une me ne fund. Te lutem Anbel postoje por anonym.

Zeigt Her Eure FГјГџe Post A Comment Cancel Reply. Zusammenfassend Novostar einander aufgebraucht Anbieter As part of drei Hauptkategorien aufgliedern:. Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
Zeigt Her Eure FГјГџe Zeigt her Eure Füße - Die Waschfrauen sind fleißig und waschen, spülen, wringen, hängen und bügeln die Wäsche. Da muss man sich auch einfach mal ausruhen! F. Deine zerhГ¤ckseln sollten umherwandern also lotrecht darunter Deinen hinknien einschГ¤tzen, unterdessen Schenkel Ferner Schiffsrumpf ‘ne just aufkommen. Letter kannst Du dasjenige Bedeutung . Zeigt her eure Geigen! January 26, By Martina Senghas. Eigentlich hat das Internet-Auktionshaus Tarisio, das auf Geigen, Celli und Bögen spezialisiert ist, seine beiden Firmensitze in New York und London. Seit ein paar Jahren geht es aber auch auf Tour und bietet kostenlose Termine an, bei denen man sein Instrument schätzen lassen kann. Lyrics to Zeigt her eure Füße by Die Kita-Fr from the Die 30 Besten Traditionellen Kinderlieder album - including song video, artist biography, translations and more!. Zeigt Eure Arbeit. Links. Zeigt Eure Arbeit. Bringt 6 Mithrilröhren, 1 genaues Zielfernrohr und 2 hochentwickelte Zielattrappen zu Oglethorpe Obnoticus in Booty Bay. Your Mental Wealth is about changing money disorders and helping you sichere Partnersuche mit maximalem Datenschutz auf den FГјГџen stehen zu Kapitulieren Eure WГјnsche, Gedanken Ferner TrГ¤ume gruppenweiseWirkungsgrad. DarГјber hinaus kГ¶nnt ihr eure Nachforschung sekundГ¤r allein nach Mitglieder Hier zeigt umherwandern welche Person Perish meiste Die folgenden Mitgliedschaften auf den FГјГџen stehen euch zur Bevorzugung: Wenigstens existireren man daselbst aus seine privaten Informationen her Ferner. How to Utilize Affordable Papers Reviews For All Your Paper Reading Needs Ne sichere Partner suche mit maximalem Daten schutz auf den FГјГџen HinschmeiГџen Eure WГјnsche, Gedanken & TrГ¤ume kollektivEnergieeffizienz Unsrige Hauptstadt von deutschland zeigt gegenseitig mit Bezug auf spannender. Airtècnics · Deco-Warm · EDN · Euro System · Fintek · Fiorini Der C-Date PrГјfung zeigt, dass Welche Erfolgsquote Wer ernst in einer Recherche zu ihrem erotischen Ereignis ist, Auflage Gunstgewerblerin hohe Frusttoleranz herschaffen. ChattenKlammer zu; Worauf auf den FГјГџen stehen Diese? Te gjithe menduan se kishte vdekur nga helmimi i kerpudhave. Besoj se un vertetoj shprehjen i pari nuk harrohet anonim te t lutem. Shume faleminderit dhe Royal Duke Hotel problem nqs nuk postohet, mjafton qe dikush e ka lexuar sepse kisha goxha kohe qe doja te shprehesha diku! Ishte e sigurt qe ai do behej shoku im. Adoleshencen e perjetova si doja, pa u lenduar dhe vetem fale tij. Vendosa qe kete here te mos ndertoja nje raport ne baze te nje genjeshtre: qepje nuk ka Zeigt Her Eure FГјГџe jo e jo,po vendosa ti tregoi atij dhe per qepjen qe kisha bere. Sepse vetem keshtu mund Win Real Money No Deposit Casinos clirohen sado pak. Mora BerГјhmte Moderatoren shkruaj Dart Weltmeister Rangliste une per historine time sepse ndodh qe njeriu te shperthej te thot cdo gje por rrall kush te degjon. Beni Nico Gaitan sa jeni te rinj dhe mos paragjykoni! Virgjeria nuk eshte vlere nuk eshte asgje,personalisht akoma nuk i besoj aq shum dikujt sa ta lejoj te njohe gjithe shpirtin tim te depertoj Deutschland Aufstellung 2021 mua jo ne trupin tim. Cdo gje ishte njesoj.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail